Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator


Ubytování Hořovice

Pro výběr ubytování v Hořovicích doporučuji prověřený server www.booking.com, jeho největší výhodou jsou především reference předchozích ubytovaných, takže skutečně víte, jak kvalitní ubytování bude. Celý web je navíc kompletně v češtině, přehledný a nabízí zpravidla výhodnější ceny než konkurence. Pro ubytování v Hořovicích pomocí Booking využijte formulář níže.

Hledat hotely

Datum příjezdu

calendar

Datum odjezdu

calendar

Hořovice se mohou pochlubit krásnou okolní krajinou, ale také bezpočtem zajímavých památek. Oblast v okolí Hořovic byla osídlena již v 10 stolení.

ubytování Hořovice Hořovice

Tip v Hořovicích

Motokárová dráha nedaleko Hořovic poskytne nevšední adrenalinový zážitek dětem, ale i dospělým. 700 metrů dlouhá asfaltová, uměle osvětlená trať nabízí dostatek prostoru k rychlým manévrům a k předjíždění. Na výběr budete mít z různě výkonných motokár. Od těch určených pouze pro děti, po ty, které vám půjčů až poté, co ukážete, že umíte opravdu dobře řídit. Samozřejmostí je možnost pronajmutí si celé dráhy a pořádání firemních večírků či oslav. Dráha disponuje také zázemím pro děti (dětský koutek s hřištěm), občerstvením a toaletami.Free web templates presented by QARTIN – Our tip: Webdesign, Webhosting, odkazy